זאב וצילה גלידאי, קדומים

בס"ד

לאחרונה החלטנו להחליף את מטבחנו הישן, ולצורך העניין חיפשנו אנשי מקצוע שיעזרו לנו בכך. לשמחתינו בתנו אורית הרטום סיפרה לנו על זוג מקסים- דוד ופזית קלמנוביץ. פזית היא מעצבת פנים, ודוד בעלה הוא שיפוצניק שמתמצא בכל התחומים: חשמל, מים, אינסטלציה, ריצוף, צבע, בקיצור, הכל.

פזית היא המעצבת המושלמת. היא בעלת ידע וניסיון, קשובה ללקוח, עושה כמיטב יכולתה לבנות מציאות מחלומותיו. היא מכירה נגרים טובים וגם חברות גדולות, ונותנת ללקוח לבחור את המתאים לו ביותר. היא גם יודעת להשיג עבור הלקוח את הטיב הגבוה ביותר במחיר הנמוך ביותר. במסגרת עבודתה אתנו, היא עשתה הרבה מעבר לתכנון המטבח. היא ליוותה אותנו לאורך כל התהליך, ייעצה לנו בכל הקשור לעניין, והייתה זמינה בכל עת. הרגשנו שאכפת לה לא פחות מלנו שהמטבח שלנו יהיה מושלם מכל הבחינות. לא יכולנו לאחל לעצמינו מעצבת טובה ממנה. בנוסף, לא פחות חשוב מהמקצועיות, פזית היא אשה נעימה ואכפתית שפשוט כייף לעבוד איתה.

ועכשיו לדוד, החצי שני. במסגרת החלפת המטבח היינו זקוקים לשיפוצניק שיפרק את המטבח הישן, ויעשה את השיפוצים הדרושים לפני בניית המטבח החדש. היינו בטוחים שנזדקק למספר אנשים לצורך השיפוץ: חשמלאי, אינסטלטור, איש קרמיקה, צבע ועוד. מסתבר שדוד הוא הכל ביחד! צוות עובדים של איש אחד! בנוסף למקצועיות ולידע הרב שיש לו בכל תחומי השיפוץ, הוא גם מאוד חרוץ, דייקן ומסור לעבודה באופן יוצא מן הכלל. השיפוץ ארך ימים לא מעטים, ובכל בוקר הוא כבר התייצב אצלינו ב-7, ועבד כמעט ללא הפסקה עד שעות הערב. ממש התפעלנו מהאנרגיה, והיסודיות של דוד לצד הנעימות והרוגע שליוו את עבודתו. כמובן שגם היושר שיחק כאן תפקיד חשוב. יכולנו להשאיר את דוד לבד בבית ולצאת לעיסוקינו ללא דאגה. היינו בטוחים שהוא יעבוד באותה מידת נמרצות אם נהיה נוכחים בעת עבודתו וגם אם לא, וכמובן לא חששנו להשאיר אותו לבד בביתנו, וזה יתרון גדול שאין להמעיט בחשיבותו.

לסיכום, אנו מודים מקרב לב לאורית שהכירה לנו את הזוג הנפלא הזה, וממליצים עליהם בכל פה ללא שום הסתייגות. אנו מודים כמובן גם לדוד ולפזית ומאחלים להם כל טוב, ובטוחים שכל מי שיזכה בשירותיהם המקצועיים ישמח שבחר דווקא בהם.

תודה מכל הלב,

זאב וצילה גלידאי, קדומים

יום א, ז' בתשרי, תשע"ו September 20th, 2015

Leave a reply

Please correct form

required*