אריאלה זמיר – זמיר מילת מפתח

אריאלה זמיר – זמיר מילת מפתח (www.zamirkeyword.co.il)

את הפרגון שלי אני מעניקה ל Pazit Kalmanovich המדהימה!
מזהירה מראש, זה הולך להיות ארוך אבל אין בכוונתי לקצר. למי שאין סבלנות לקרוא, מוזמן לעבור בינתיים, לסטטוס אחר 

פזית היא מעצבת גראפית ופנים. היא מומחית למיתוג לעסקים שפותחים מקום פיזי. עיצוב ומיתוג כולל. פגשתי אותה לפני שנתיים במסגרת תכנית ליווי עסקית. זו לא הייתה אהבה ממבט ראשון, אבל ממבט שני גיליתי שהאישה מצד אחד כשרון, מצד שני עם צניעות שאין כדוגמתה. עבדתי אתה על מספר פרויקטים של שמות לעסק ועיצוב תדמית. אני הגיתי את השם והיא תרגמה אותו לשפה ויזואלית. יצאו עבודות קסומות. באותם ימים ניקרה בי המחשבה לחדש את האתר שלי. הרבה מילים זרמו מהמקלדת שלי בטרם עזרתי אומץ לצאת לדרך. 
וכשכבר יצאתי, היה לי ברור שאני צריכה לא רק לחדש את האתר אלא לחדש גם את הלוגו על הדרך. התחלתי תהליך עם מעצבת מאוד מוכשרת אבל זה לא צלח. "זה בגללי. קשה לי להיפרד מהלוגו שליווה אותי כל כך הרבה שנים", אמרתי לה והאמנתי לכל מילה.
תוך כדי העבודה על האתר והמצגת (המשך מצעד הפרגונים בוא יבוא…), נתבקשתי לשלוח לוגו באיכות יותר גבוהה. המעצב שעבדתי אתו דאז, עשה הסבה ונשארתי תקועה. נזכרתי בפזית. שאלתי אותה אם יש מצב שהיא משחזרת את הלוגו. אחרי שעה, לא רק שהיא שחזרה את הלוגו הישן, היא גם הודיעה לי שהיא שולחת לי לוגו מחודש. ב-7 שנות עצמאותי, עבדתי עם כמה מעצבים אבל כזה "בול פגיעה" במכה ראשונה- לא ראיתי. התאהבתי. (דפיקות לב, פרפרים בבטן, התרגשות- כל הארסנל). 

ביקשתי לשלם אבל במקום לקחת כסף היא שלחה לי סקיצה לכרטיס ביקור וניירת. תוך מספר שעות הייתה מונחת לפני תדמית מושלמת. כן, גם הבנר לפייסבוק. הכול נבנה על בסיס הצבעים של האתר החדש ועל בסיס הלוגו הישן. אם מישהו היה מספר לי סיפור כזה -הייתי חושבת שזה לא רציני. 

אבל סיפורים לחוד ומציאות לחוד. פזית היא סופר רצינית. עם שירות ומהירות תגובה -שאין דברים כאלו. מעצבים ברמה שלה, שוחטים במחירים. אבל היא מקפידה על מחירים שפויים שגם בעלי עסקים קטנים יכולים לעמוד בהם. אין לי מילים לתאר את האישה והנשמה אבל אם הגעתם עד הלום, אז אתם מבינים שבדרך כלל יש לי הרבה מילים. 

היי, אתם עוד פה? רוצו לפרגן ולהזמין אצלה עבודה. לא תצטערו. מילה שלי זאת מילה (-: פזית קלמנוביץ עיצוב פנים ומיתוג – Spacez תודה. תודה. תודה

 

Leave a reply

Please correct form

required*